>>> Informujemy, iż pomimo epidemii nasza firma działa normalnie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa <<<
O firmie Kon-Wit
Wyszukaj
interesujące Cię opony
 
 

Kon-Wit jest dystrybutorem opon Aeolus

Aeolus logo

Opony Aeolus cieszą się uznaniem nie tylko na polskim rynku ale także w całej Europie, Azji, Ameryce i Afryce

│ CZYTAJ O AEOLUS │

Dopasuj używaną oponę

Na stronie MagazynOpon.com w łatwy sposób sprawdzisz stany i dostępność używanych opon.

│ MAGAZYNOPON.COM │

"KON-WIT PLUS" podpisał w dniu 31.12.2019 umowę z WFOŚiGW w Łodzi o umorzenie pożyczki z dn. 31.12.2015 o nr 886/OA/P/2015 z przeznaczeniem na realizację zadania pn. "Budowa instalacji fotowoltaicznej w trzech etapach, w firmie KON-WIT PLUS, w miejscowości Ksawerów" na kwotę 464 630,00 zł, co stanowi 89,35% kosztu całkowitego zadania.

Koszt całkowity zadania wynosi 520 000,00 zł.

Opony ciężarowe i przemysłowe

│ SKLEP Koziegłowy │

Opony osobowe

│ SKLEP Ksawerów │
Glob Kon-Wit Polska S.A.
Organizacja Odzysku


www.globpolska.com.pl

O firmie

Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz zadowolenie naszych klientów.

KontaktMarkę Kon-Wit budujemy nieprzerwanie od 1991 roku. Od chwili narodzin firmy nieustannie rozwijamy się, a wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w 1996 roku uruchomiliśmy naszą filię w okolicach Częstochowy, przy trasie Warszawa-Katowice, w miejscowości Koziegłowy.

Opony ciężarowe AeolusW 2005 roku zostaliśmy wyłącznym importerem opon marki AEOLUS.

Właściciele firmy kładą nacisk przede wszystkim na kompleksową obsługę klienta. W chwili obecnej w naszej firmie zatrudnionych jest 80 pracowników, a ich częste szkolenia gwarantują profesjonalną obsługę na europejskim poziomie.

Ponad 29-letnie doświadczenie w branży oponiarskiej nauczyło nas, aby nie spoczywać na laurach, tylko wyprzedzać, choćby o krok, potrzeby rynku – nie tylko polskiego – ale całej zjednoczonej Europy. W związku z tym podjęliśmy się obsługi bardzo wymagającego i dynamicznego segmentu branży opon – samochodów ciężarowych.

Opony ciężarowe AeolusZapewniamy usługi i sprzedaż dla klientów indywidualnych w Ksawerowie i filii w Koziegłowach. Prowadzimy również sprzedaż hurtową: zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych.

W naszej ofercie znajdują się opony nowe - ze specjalizacją w oponach chińskich marki AEOLUS której to jesteśmy importerem na polski rynek – oraz używanych i bieżnikowanych. Oferujemy Państwu opony do samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, przyczep, naczep, maszyn przemysłowych, nie zapominając oczywiście o oponach osobowych..

Zakupione u nas opony montujemy GRATIS!


"KON-WIT PLUS podpisał w dniu 31.12.2015 umowę z W.F.O.Ś. i G.W. w Łodzi na "Modrenizację źródła ciepła i wentylacji z rekuperacją oraz na termomodernizację budynku firmy KON-WIT PLUS Zajkiewicz, Kwiatkowski i Wspólnicy Sp. J. w Ksawerowie" na kwotę 1 316 206,00 co stanowi 95% wartości kosztu całego zadania.

§ Witryny KON-WIT używają cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Zamknij