Importer Opon ciężarowych Aeolus
Wyszukaj
interesujące Cię opony
 
 
Glob Kon-Wit Polska S.A.
Organizacja Odzysku


www.globpolska.com.pl

O firmie i marce Aeolus

KON-WIT wyłącznym dystrybutorem opon ciężarowych Aeolus w Polsce.

Firma AEOLUS Tyre CO. Ltd. usytuowana jest w prowincji Henan, w pięknym mieście Jiaozuo. Została założona w 1965 roku. Obecnie siedziba firmy zajmuje ogromny obszar 1,3 mln m2, co czyni ją jedną z 10 największych chińskich fabryk oraz 20stą w skali światowej, z roczną produkcją na imponującym poziomie ok. 5,5 mln opon.

Opony ciężarowe AeolusW 2003 roku akcje spółki AEOLUS Tyre CO. Ltd. zostały dopuszczone do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju, a niespełna rok później produkty firmy pojawiły się po raz pierwszy na rynkach europejskich, także w Polsce.

Pod szyldem AEOLUS produkowane są opony do samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do maszyn: budowlanych i rolniczych. W nowoczesnej fabryce, poza liniami produkcyjnymi, znajduje się także Dział Badań i Rozwoju, dzięki czemu cały proces tworzenia opon opiera się na kilku kluczowych elementach: wysokiej jakości, innowacyjności oraz optymalnej trwałości i wydajności.

Opony ciężarowe Aeolus ponad 10 lat w Polsce

Centrum Badań fabryki AEOLUS nie tylko produkuje innowacyjne wyroby, ale jednocześnie spełnia funkcję krajowego centrum technologicznego, w którym to prowadzone są niezależne testy ogumienia, nadzorujące jakość wyrobów gotowych.

Opony ciężarowe AeolusPonadto wszystkie produkty marki są zgodne z wszelkimi dyrektywami i wytycznymi Unii Europejskiej (m.in. ISO 9001 oraz ISO/TS16949), co sprawia, że z powodzeniem znajdują one odbiorców na wymagających rynkach: Niemiec, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, Francji , Danii oraz wielu innych państw na całym świecie. Firma stale monitoruje rynki światowe, aby nieprzerwanie dostarczać opony najwyższej jakości, o odpowiedniej konstrukcji i konkretnym zastosowaniu, przy niezwykle korzystnej cenie.

Opony ciężarowe AeolusNasza firma zajmuje się dystrybucją opon Aeolus (ciężarowych, OTR) na polskim rynku. Z roku na rok rozwijamy naszą sieć dystrybucji, nawiązując współpracę z nowymi serwisami oraz hurtowniami. Podejmujemy liczne kroki dla rozwoju, promocji i rozpoznawalności marki w Polsce. Nasze magazyny zlokalizowane są w: Ksawerowie, k. Łodzi oraz Koziegłowach, k. Częstochowy, skąd trafiają do setek klientów w całym kraju. W stałej sprzedaży znajduje się niemal 10 000 opon w kilkudziesięciu rozmiarach i wzorach bieżników, do wszelkiego rodzaju zastosowań.

Opony ciężarowe AeolusKorzyści z używania opon Aeolus:

  • Najwyższa jakość. Wszystkie produkty AEOLUS odpowiadają wysokim standardom jakościowym.
  • Energooszczędność. Opony AEOLUS zapewniają niskie opory toczenia.
  • Niski poziom hałasu. Opony zachowują się niezwykle cicho w porównaniu z innymi, konkurencyjnymi markami.
  • Bezpieczeństwo. Opony AEOLUS, dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji i swojej konstrukcji, zapewniają doskonałą przyczepność oraz odporność na uszkodzenia.
  • Wysoka wydajność. Produkty marki charakteryzują się wysokimi przebiegami.
  • Możliwość bieżnikowania. Bieżnikownie chętnie przyjmują karkasy AEOLUS’a do bieżnikowania.
  • Innowacyjność. W oparciu o sygnały od użytkowników – specjalnie utworzony na terenie fabryki Dział Badań i Rozwoju stale pracuje nad rozwojem produktów i poprawą jakości wytwarzanych opon.
  • Dbałość o ochronę środowiska. Produkcja opon AEOLUS prowadzona jest w oparciu o nowoczesną technologie, zapewniającą niewielkie zużycie energii, niską emisję hałasu i zanieczyszczeń.

Aeolus
§ Witryny KON-WIT używają cookies w celu lepszego świadczenia usług. Pozostanie w witrynie bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Państwa urządzeniu. Zamknij